www.eprace.edu.pl » kluby-pilkarskie » Amica Wronki – nowa jakość w polskim futbolu

Amica Wronki – nowa jakość w polskim futbolu

Działalność Klubu Sportowego Amica Wronki jest ważnym elementem strategii marketingowej firmy Amica, największego polskiego producenta białego sprzętu AGD. Klub osiągając dobre wyniki sportowe przyczynia się do utrwalania marki Amica.

W skład Klubu Sportowego Amica Wronki wchodzi drużyna pierwszoligowa, trzecioligowa, stanowiąca rezerwy Amiki, oraz siedem drużyn młodzieżowych.

Drużyna w liczbach

Najbezpieczniejszy klub w Polsce

Amica Wronki pokonała wszystkie kluby piłkarskie. Jest najlepsza w Polsce pod względem poziomu organizacji zawodów, bezpieczeństwa uczestników i kultury publiczności. Z tego tytułu otrzymała puchary, ufundowane przez prezesa UKFiS. PZPN natomiast uhonorował wroniecki klub za zwycięstwo w rankingu na najbardziej bezpieczny stadion.

W specyficznej dziedzinie, jaką jest organizacja zawodów piłkarskich i ich bezpieczeństwo, Amica zdobywa laury już od trzech lat. Kluczem do sukcesu jest dbałość o własnych kibiców i stały kontakt z kibicami klubów, które przyjeżdżają do Wronek. Ważne są też niewątpliwie techniczne zabezpieczenia. Wroniecki stadion wyposażony jest w urządzenia najwyższej jakości: obiekt monitoruje osiem kamer, a przy wejściach zamontowane są specjalne wykrywacze metali. Porządku podczas spotkań piłkarskich pilnują specjalne służby, wśród których są również fachowo przeszkoleni pracownicy Amiki. Wroniecki futbol, podobnie jak produkowany w Amice biały sprzęt, to więc nie tylko doskonała technika, ale i całkowite bezpieczeństwo.Podrozdzialy w tym rozdziale:


Początki nowego klubu


Z „B” klasy do I ligi


Wzmocnienie sytuacji finansowej zespołu poprzez utworzenie Sportowej Spółki Akcyjnej


komentarze

Copyright © 2008-2010 EPrace oraz autorzy prac.